Informace o mně

Jmenuji se Flynn a jsem žlutý labrador. Narodil jsem se v roce 2010 a nyní žiji se svými páníčky v panelovém domě na okraji města blízko parku Radouč. Několikrát denně chodíme na procházky, kde se potkávám se svými psími kamarády. Společně si hrajeme, skáčeme, dovádíme a někdy vyvedeme i malinkou lumpárnu. To nás páníčkové obvykle moc nepochválí. Zbožňuji vodu a dokážu si ji pěkně užít. Nevadí, když není poblíž řeka či rybník, vystačím si i s maličkou loužičkou, rozbahněnou cestičkou a pěkně se v ní porochním. Slastně pak běžím za páničkou a chci se s ní pomazlit. Nechápu, proč z toho nemá radost tak jako já, ale když přijdeme domů, koupu se ještě jednou, ale to není ono.

Mám rád zábavu a nějaké to vzrůšo. Nezkazím žádnou legrandu. Když jsem byl malý, to bylo něco - páničce jsem rozkousal papírové peníze na malinké kousíčky, krásně jsem ji upravil pelíšek (okousal jsem ho trochu po stranách), nebo jsem našel na ulici úžasnou hračku - kousal jsem střepy od lahve, to byla legrace...Teď jsem stařší a moudřejší a vylomeniny nechávám mladším štěňatům.

Chodili jsme s páníčkou na fly-ball, ale teď nás baví agility. Zdolávám překážky, skáču přes kruh, lezu do tunelu, prostě prima zábava. Jen pánička mi to občas kazí, když si plete strany a dává mi špatné povely, ale nic si z toho neděláme, jde přece o zábavu, ne?

Rád také chodím na lovecký výcvik, krásné prostředí lesů pod Bezdězem, prima parta lidiček a psích kámošů. Moc mě baví čmuchat a dohledávat aportky či nějakou zvěř, miluju, když si u toho smočím i kožíšek ve vodě.

Většinu víkendů trávíme na výstavách. Když páníčka v pátek balí věci sebou, bere výstavní vodítko a přepravní boudu, moc se těším. Potkáváme spoustu nových pejsků se kterými po výstavě dovádím a domů vozíme hodně voňavých dobrůtek a pamlsků, samozřejmě pro mě.  Pánička se tam seznámí také s novými lidičkami, s některými z nich pak jezdíme na výstavy společně. Moje menší páníčka Týnka si půjčuje i jiné pejsky na Junior Handling a s ťapkou na srdce můžu říci, že jí to jde. 

V létě jezdím se svojí páničkou a Týnou na psí tábor. Loni jsem dováděl s retrievery na loveckém výcvikovém táboře a složil zkoušky OVVR (ověření vlohových vlastností retrieverů). Letos jsme byli na psích sportech, super zábava, přičuchnul jsem trošku ke každému - (hrátky a triky se psem, dogdancing, poslušnost, agility, záchranařina, vodní práce, freesbee  atd..).

Každý rok  v létě jezdím s páníčky do zahraničí na dovolenou. Chodíme společně na celodenní procházky a to je žůžo. Běhám si volně po stezkách, cestách, lukách, seznamuji se ostatními zvířaty např. krávami či koňmi. Zdolávám kamenitou cestu, nebo musím přejít přes houpací most. Rád jezdím lanovkou, koukám, co se kolem zajímavého děje. Někdy si tím zkrátíme cestu, asi aby mě nebolely tlapičky.

Páníčku mám moc rád a taky lidičky a dětičky, obzvlášť když mi dají něco dobrého. Pro kus žvance udělám cokoliv, téměř...

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.